Sicilský pistáciový krém 190 g

9,90

Sicilský pistáciový dobrý krém „Gusto“.

strávil

BEZPEČNÉ PLATBY
  • Proužek
  • Visa karta
  • MasterCard
  • American Express
  • Objevte kartu
  • PayPal
  • platit Apple
EAN: 8388776819470 COD: 9470 kategorie: Štítek: , , , , ,

Sicilian Pistachio Goody Cream je mimořádný chuťový zážitek, který oslavuje jedinečnost sicilských pistácií. Tento lahodný krém ztělesňuje autentickou chuť vysoce kvalitních pistácií pocházejících přímo ze sugestivní sicilské oblasti.

Jeho složení zahrnuje použití 40% přírodních pistácií, které zaručují intenzitu chuti, která zachycuje samotnou podstatu pistácií. Přídavek 10% sicilských pistácií dále umocňuje bohatost chuti a vytváří dokonale vyváženou kombinaci mezi dvěma druhy pistácií.

Sladkost je do krému vnesena díky přidání cukru, který zvýrazňuje přirozenou chuť pistácií, aniž by je přehlušil. Extra panenský olivový olej (EVO) je poslední složkou, která spojuje vše dohromady a dodává krému hedvábnou texturu a kulatost.

Tento sicilský krém Pistachio Goody je mnohem víc než jen obyčejné koření. Je to pocta úrodným půdám a středomořskému klimatu, které sicilským pistáciím dodávají výjimečnou kvalitu. Každá lžička vás přenese přímo do pulzující atmosféry ostrova, zatímco bohatá a obklopující chuť vás zahalí do neodolatelného chuťového objetí.

Složení: Přírodní pistácie 40%, sicilské pistácie 10%, cukr, EVO olej.

Datum expirace: 24 měsíců.

Nutriční hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 2361 kJ / 567 kcal Tuky: 37 g z toho nasycené mastné kyseliny 4,79 g Sacharidy: 43 g z toho cukry 39 g Vláknina: 5 g Bílkoviny: 14 g Sůl: 0 g

závaží 0,190 kg
Jméno značky

Sazba daně

10

Recensioni

Stále nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Dobrý krém s pistáciemi ze Sicílie 190 gr”