Extra panenský olivový olej s černým lanýžem

5,13 - 8,70

Koření s příchutí černého lanýže na bázi extra panenského olivového oleje. Je ideální jako koření do krutonů a náplní do předkrmů, prvního a druhého chodu, omelety a v každém případě jako základ všech jídel s lanýži.

BEZPEČNÉ PLATBY
  • Proužek
  • Visa karta
  • MasterCard
  • American Express
  • Objevte kartu
  • PayPal
  • platit Apple

Toto lahodné koření s příchutí černého lanýže se základem z extra panenského olivového oleje je kulinářským zážitkem čistého potěšení. Jeho vytříbenost a všestrannost z něj dělají perfektní pro zvýraznění chuti mnoha pokrmů, kterým dodává nádech luxusu a jemnosti.

Extra panenský olivový olej s vynikající kvalitou a ovocnou chutí tvoří dokonalý základ pro uvítání nezaměnitelného aroma černého lanýže. Tato synergie chutí je skutečným chvalozpěvem na gastronomickou dobrotu, která promění každé jídlo v nezapomenutelný zážitek.

Toto koření je ideální pro obohacení krutonů a náplní do předkrmů, kterým dodává eleganci a rafinovanost. První chody díky své obklopující vůni dosahují nových výšin chuti, zatímco druhé chody se proměňují v autentická kulinářská umělecká díla.

Omelety se svou jednoduchostí a dobrotou povznášejí do nových chuťových úrovní díky této omáčce, která se dokonale hodí k vejcím a na patře vytváří symfonii chutí.

Možnosti využití tohoto dochucovadla jsou ale nekonečné. Můžete experimentovat se svou kulinářskou kreativitou a použít jej jako základ pro všechna lanýžová jídla, od gurmánských těstovin po krémová rizota, od jemného masa po lahodné sýry. Každé sousto bude vzpoura chutí, mimořádný chuťový zážitek, který překvapí a potěší i ty nejnáročnější jazýčky.

Díky své všestrannosti je ideální pro obohacení vašich každodenních kulinářských výtvorů nebo pro oslavu zvláštních příležitostí gurmánskými pokrmy. Ať už jej použijete na romantickou večeři nebo na párty s přáteli, dresink s příchutí černého lanýže vnese dotek luxusu a sofistikovanosti na každou příležitost.

Každá kapka tohoto koření vás ponoří do světa mimořádných chutí a obklopujících vůní. Dokonalá kombinace kvalitního extra panenského olivového oleje a vůně černého lanýže vám poskytne jedinečný a nezapomenutelný kulinářský zážitek.

Objevte potěšení z používání tohoto koření v kuchyni a nechte se uchvátit jeho dobrotou a rafinovaností. Podělte se o tento jedinečný kulinářský zážitek se svými blízkými a užijte si výsadu vychutnat si černý lanýž, skutečnou dokonalost gastronomie. Dresink s příchutí černého lanýže promění každé jídlo v požitek pro jazýčky a obohatí váš stůl o dotek luxusu a rafinovanosti.

Jak používat: Pro maximální využití kvalit produktu se doporučuje použít lžičku oleje na osobu. Je ideální jako koření do krutonů a náplní do předkrmů, prvního a druhého chodu, omelety a v každém případě jako základ všech jídel s lanýži.

Organoleptické vlastnosti: Vzhled: tekutý Barva: mění se od zelené po žlutou Zápach: charakteristický pro lanýže Chuť: ovocná, zralá Konzistence: tekutý Skupenství: tekutý

Primární balení: Skleněná láhev.

závaží N / A
Formát

55 ml, 250 ml

Jméno značky

Země původu

Itálie

HS kód

15179099

Sazba daně

10

Recensioni

Stále nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Black Lanýž Extra panenský olivový olej”