Polenta s černým letním lanýžem 350 gr

9,45

Polenta s černým letním lanýžem v PET dóze.

strávil

BEZPEČNÉ PLATBY
  • Proužek
  • Visa karta
  • MasterCard
  • American Express
  • Objevte kartu
  • PayPal
  • platit Apple

Naše Polenta Black Summer Lanýž je hymnou italské kulinářské tradice obohacené o vzácnost černého letního lanýže. Pokrm, který ztělesňuje esenci autentických chutí a rafinovanost tak vzácné ingredience.

Základem této polenty je předvařená kukuřičná mouka zvolená tak, aby zaručila rychlou a nekomplikovanou přípravu. Předvařená kukuřičná mouka je známá svou smetanovou texturou a rustikální chutí, která se krásně snoubí s černými letními lanýži.

Tajemstvím tohoto pokrmu je 1% sušený černý letní lanýž pocházející z Tuber aestivum Vitt. Jeho obklopující aroma a elegance se jemně rozprostírají v polentě a vytvářejí symfonii chutí, která upoutá pozornost strávníků. Každé sousto polenty je smyslovou cestou, ve které se černý letní lanýž harmonicky prolíná s jemnou texturou kukuřičné mouky.

Pro přípravu této mimořádné polenty doporučujeme nasypat mouku do 1,5 litru studené, již osolené vody. Směs přivedeme k varu, mícháme metličkou asi 5/6 minut, vždy ve stejném směru. To umožní polentě dosáhnout požadované konzistence, krémové a obalující.

Navíc si tuto pochoutku můžete vychutnat bez starostí, protože náš produkt neobsahuje lepek ani konzervační látky. Tato polenta s černým letním lanýžem je poctou italské kulinářské tradici a dokonalosti, pokrmu, který přenáší teplo domácí kuchyně a nezaměnitelnou vůni černého lanýže.

Složení: Předvařená kukuřičná mouka, sušený letní lanýž 1% (Tuber aestivum Vitt.), aroma. Výrobek neobsahuje a nepochází z geneticky modifikovaných organismů. Bezlepkový.

Datum expirace: 18 měsíců.

Způsob použití: Mouku vsypte do 1,5 litru studené, již osolené vody, přiveďte k varu, míchejte metličkou asi 5/6 minut, vždy stejným směrem.

Organoleptické vlastnosti: Vzhled: typický pro kukuřičnou mouku, homogenní, bez hrudek, s úlomky lanýžů Barva: zlatožlutá s kousky lanýže Vůně: mírná parfemace typická pro kukuřičnou mouku, bez cizího zápachu Chuť: typická pro kukuřičnou mouku s tónem lanýže, bez cizích látek a anomální příchutě Stav: pevný

Alergeny: Výrobek neobsahuje alergenní látky ani výrobky obsahující takové složky. Během sběru, přepravy a zpracování produkt nepodléhá žádnému riziku křížové kontaminace. Neobsahuje lepek ani konzervační látky.

Výživové hodnoty na 100 g: Energie Kj 1558 / Kcal 367 Tuky 1,3 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g Sacharidy 80,3 g z toho cukry 0,5 g Bílkoviny 7,5 g Sůl 0,01 g

závaží 0350 kg
Jméno značky

Sazba daně

4

Země původu

Itálie

HS kód

11022090

Recensioni

Stále nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Polenta s černým letním lanýžem 350 gr”