Bezlepková boloňská omáčka 180 gr

3,87

Ragù alla Bolognese je tradiční koření emiliánské kuchyně připravené z italské rajčatové dřeně a hovězího masa. Každá rodina uchovává recept předávaný z generace na generaci a totéž se stalo s naším receptem na boloňskou omáčku. A tímto způsobem se chceme dostat na italské stoly s ručně vyráběným výrobkem, který je výsledkem použití těch nejlepších surovin. Ideální ke všem druhům těstovin.

K dispozici je 52

BEZPEČNÉ PLATBY
  • Proužek
  • Visa karta
  • MasterCard
  • American Express
  • Objevte kartu
  • PayPal
  • platit Apple

Ragù alla Bolognese je skutečnou ikonou emiliánské kuchyně, tradičním kořením, které prošlo generacemi a které si zachovává autentickou chuť Itálie. Náš recept na boloňskou omáčku je vzácným pokladem, který se dědí z generace na generaci, a jsme hrdí, že ji můžeme přinést na italské stoly s řemeslným produktem, připraveným s péčí a obětavostí, pouze z těch nejlepších surovin.

Hlavním prvkem tohoto ragú je italská rajčatová dužina s obsahem 64 %. Tato rajčatová dřeň, pěstovaná s vášní v úrodných italských zemích, dodává omáčce její charakteristickou sladkou a obklopující chuť, která spojuje hovězí maso a vytváří mimořádnou kombinaci chutí. Hovězí maso s obsahem 13% je pečlivě vybíráno, aby zaručilo omáčku s jemnou texturou a autentickou chutí. Maso, které se pomalu vaří spolu s rajčatovou dužinou, dodává omáčce šťavnatou a obalující chuť, díky čemuž je každé sousto nezapomenutelným zážitkem. Extra panenský olivový olej, vzácná složka naší kuchyně, doplňuje tento recept s jeho hodnotou a noblesou, dává ragú jemnou vůni a jedinečnou harmonii chutí. Rajčatový protlak, cibule, mrkev, česnek a koření dále obohacují chuť omáčky a pomáhají tak učinit z boloňské omáčky opravdový svátek chutí, který si podmaní srdce každého gurmána.

Naše Ragù alla Bolognese je extrémně univerzální koření, které se hodí ke všem druhům těstovin. Ať už se jedná o tagliatelle, pappardelle, špagety nebo rigatoni, naše ragú se s elegancí a dobrotou přizpůsobí jakémukoli formátu těstovin a promění každé jídlo v jedinečný kulinářský zážitek. Tento recept, předávaný z generace na generaci, představuje autentickou italskou tradici a jeho cílem je přinést skutečnou chuť a vášeň emiliánské kuchyně na váš stůl. S naší boloňskou omáčkou můžete ochutnat srdce Itálie a prožít nezapomenutelný kulinářský zážitek, díky kterému bude každé jídlo okamžikem radosti a sdílení.

Složení: Italská rajčatová dřeň (64 %), hovězí maso (13 %), extra panenský olivový olej, rajčatový protlak, cibule, sůl, mrkev, česnek, koření. Výrobek neobsahuje GMO.

Datum spotřeby: Spotřebujte do 24 měsíců. Garantovaná trvanlivost: 3/4 (18 měsíců).

Jak používat: Tak jak je, připraveno k použití.

Organoleptické vlastnosti: Konzistence: krémová Barva: červená se sklonem k oranžové Vůně: typická pro rajčatovou dužinu a maso Chuť: typická pro rajčatovou dužinu a maso

Alergeny: Může obsahovat stopy ořechů a mléka. Bezlepkový.

Primární balení: Skleněná nádoba + pocínovaný uzávěr.

Nutriční hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 555 kJ / 134 kcal Tuky: 10 g z toho nasycené mastné kyseliny 2,1 g Sacharidy: 4,4 g z toho cukry 3,8 g Bílkoviny: 5,8 g Sůl: 2,0 g

závaží 0,180 kg
Jméno značky

Sazba daně

10

Recensioni

Stále nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Bezlepková boloňská omáčka 180 gr”