Guérande šedá sůl a černý lanýž 60 gr

7,56

Speciality na bázi šedé soli Guérande a ceněného černého lanýže. Vynikající jako koření ke grilovanému masu a rybím pokrmům.

K dispozici je 43

BEZPEČNÉ PLATBY
  • Proužek
  • Visa karta
  • MasterCard
  • American Express
  • Objevte kartu
  • PayPal
  • platit Apple
EAN: 8388776819241 COD: 9241 kategorie: Štítek: , , , , ,

Naše specialita založená na šedé soli Guérande a vzácném černém lanýži je skutečným kulinářským požitkem, který dokonale zvýrazní chuť mnoha pokrmů. Šedá sůl Guérande, známá svou kvalitou a bohatstvím minerálů, se harmonicky snoubí s intenzivní a nezaměnitelnou chutí černého lanýže a vytváří tak kombinaci jedinečných a rafinovaných chutí.

Šedá sůl Guérande, uznaná chráněným zeměpisným označením (CHZO), pochází z bretaňského regionu Guérande ve Francii. Jeho specifická šedá barva je způsobena přítomností mořských minerálů, které se hromadí během procesu krystalizace. Tato vzácná sůl dodává pokrmům punc autenticity a lehce slanou chuť, která se skvěle hodí k mnoha kulinářským úpravám.

Černý letní lanýž, sušený pro zachování jeho vlastností a intenzity chuti, je jedním z pokladů italské i světové gastronomie. Jeho jemné a nezaměnitelné aroma se zemitými a ořechovými podtóny dělá z tohoto černého lanýže ideální volbu pro vylepšení těch nejlahodnějších pokrmů.

Kombinace těchto jemných ingrediencí vytváří koření výjimečné kvality, ideální pro zvýraznění chuti grilovaného masa, které mu dodává rafinovanou a neodolatelnou notu. Jeho použití je stejně vhodné pro pokrmy z ryb, dodává mořským přípravkům punc elegance a chuti.

Naše specialita je připravována s péčí a pozorností, pouze z vysoce kvalitních surovin. 96% šedá sůl Guérande CHZO zaručuje čistotu a pravost tohoto koření, zatímco 3% sušený černý letní lanýž dodává svou mimořádnou bohatost chutí.

Výsledkem je rafinovaný, všestranný produkt s jedinečnou chutí, ideální pro zvýšení kulinářské úrovně vašich příprav. Můžete jej použít ke kořenění grilovaného masa, které mu dodá zvláštní a neodolatelný nádech, nebo ke zvýraznění chuti pokrmů na rybím základě, čímž získáte nezapomenutelný kulinářský zážitek.

S naší směsí šedé soli Guérande a vzácných černých lanýžů budete moci proměnit každé jídlo v gastronomické umělecké dílo a obohatit jej o majestátnost chutí a vůní přírody. Ať už jste zkušený kuchař nebo nadšenec do vaření, toto koření bude ideální volbou, jak udělat vaše pokrmy ještě výjimečnější a lahodnější.

Složení: Šedá sůl Guérande CHZO 96 %, sušený letní lanýž 3 % (Tuber aestivum Vitt.), aroma.

Datum expirace: 36 měsíců.

Jak používat: Vynikající jako koření ke grilovaným masům a rybím pokrmům.

Organoleptické vlastnosti: Vzhled: jemná sůl s četnými kusy lanýžů umístěnými rovnoměrně Barva: se sklonem k šedé Vůně: typická Chuť: přírodní, typická a příjemná Stav: pevný

Alergeny: Výrobek neobsahuje alergenní látky ani výrobky obsahující takové složky. Během sběru, přepravy a zpracování produkt nepodléhá žádnému riziku křížové kontaminace. Neobsahuje lepek ani konzervační látky.

Výživové vlastnosti na 100 g: Energie Kj 0 / Kcal 0 Tuky 0 g z toho nasycené mastné kyseliny 0 g Sacharidy 0 g z toho cukry 0 g Bílkoviny 0 g Sůl 96,5 g

závaží 0,060 kg
Jméno značky

Země původu

Itálie

HS kód

25010099

Sazba daně

10

Recensioni

Stále nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Guérande šedá sůl a černý lanýž 60 gr”