Královský kaviár Kaluga

54,90 - 1.790,00

Kaviár ze speciálního křížence jesetera Kaluga a jesetera amurského (Huso Dauricus x Acipenser schrenkii, Aquafarming). Převzato z nejméně 12 letého dospělého jesetera. Vejce světle zrnité a pevné o zrnitosti cca 3,0 až 3,3 mm i větší, barva kolísá od zlaté, šedé, hnědé, šedočerné, šedohnědé až po zlatohnědou. Vyznačuje se neuvěřitelně jemným, máslovým aroma, s dlouhou dochutí, podtrženou mírnou a šetrnou metodou malossolského solení. Pro mnohé znalce v současnosti nejlepší kaviár na světě.

BEZPEČNÉ PLATBY
  • Proužek
  • Visa karta
  • MasterCard
  • American Express
  • Objevte kartu
  • PayPal
  • platit Apple
COD: N / A kategorie: Štítek: , , ,

Kaviár vyrobený ze speciálního křížence jesetera Kaluga a jesetera amurského (Huso Dauricus x Acipenser schrenkii) sofistikovaným procesem Aquafarmingu je skutečným gastronomickým zázrakem. Tento jedinečný hybrid v sobě spojuje to nejlepší z obou druhů a výsledkem je výjimečný kaviár, který si oblíbili znalci po celém světě.

Jikry tohoto kaviáru pocházejí z jesetera vyzrálého minimálně 12 let, což zaručuje nejvyšší kvalitu a vznešenou chuť. Zrno vajec je jasné a pevné, s velikostí částic v rozmezí od 3,0 do 3,3 mm a někdy i větší, což dodává chuti eleganci a příjemnost.

Barevná paleta tohoto kaviáru je úžasný vizuální zážitek. Barva vajec se liší od zlaté přes šedou, hnědou až šedočernou a šedohnědou až zlatohnědou, což vytváří kaleidoskop odstínů, které upoutají pozornost a zvou k ochutnání.

Aroma tohoto kaviáru je skutečnou pozvánkou k potěšení. Vzduchem se šíří neuvěřitelně jemná a máslová vůně, která předjímá mimořádnou chuť, která se chystá zahalit patro. Přetrvávající dochuť zanechává trvalý dojem a poskytuje nezapomenutelný smyslový zážitek.

Výrazná nota tomuto kaviáru je dána metodou malossolského solení, která zvýrazňuje jeho jedinečné vlastnosti, aniž by přehlušila jeho přirozenou chuť. Tento jemný a šetrný proces solení umožňuje plně vyniknout autentickým chutím a dává kaviáru dokonalou rovnováhu jemnosti a chuti.

Není žádným překvapením, že tento kaviár je mnohými znalci považován za nejlepší kaviár současnosti na světě. Jeho výjimečná kvalita, vytříbená chuť a nesrovnatelný smyslový zážitek z něj dělají kulinářský poklad jako žádný jiný. Spojení dvou prestižních druhů jeseterů, pečlivá péče o produkci a odpovědný management prostřednictvím Aquafarmingu z něj činí etickou a luxusní volbu pro milovníky gastronomie.

S každým soustem tohoto speciálního kaviáru si můžete vychutnat dokonalé spojení tradice a inovace, v radosti z objevování toho nejlepšího, co příroda a lidská řemesla mohou nabídnout. Ať už jej podáváte při zvláštních příležitostech, nebo si dopřát chvíle luxusu a sofistikovanosti, kaviár z tohoto speciálního křížence jesetera kaluga a jesetera amurského bude vždy mimořádným a nezapomenutelným kulinářským zážitkem.

Datum expirace: 6 měsíců.

závaží N / A
Formát

30 g, 50 g, 100 g, 1000 XNUMX g

Jméno značky

HS kód

16043100

Sazba daně

22

Země původu

Itálie

Recensioni

Stále nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Royal Kaluga Caviar”