PREZENTACE
TRUFFLEAT & UGOLINI

Ahoj, já jsem Roberto Ugolini, zakladatel společnosti Truffleat srl

která působí již více než 10 let v marketingu čerstvých lanýžů a exkluzivních vysoce kvalitních italských produktů, s lanýži i bez.

Trh s lanýži zažívá boom a má růstový trend minimálně 12 % ročně.

Naše společnost se zabývá dodávkami gastronomických produktů pro kanál Horeca a Retail: koření, sůl, omáčky, snacky, extra panenský olivový olej, těstoviny, s lanýži i bez.

V Itálii je známo, že každý region má své vlastní poklady pro svou kuchyni. Každá ingredience se počítá, nejen tajemství šéfkuchaře a babičky!

Sám jsem se vydal hledat tyto poklady, jeden po druhém, osobně jsem se setkal s každým výrobcem, a tak jsem každý produkt ochutnal, abych svědčil o jeho dobrotě, a poté jsem vytvořil dvě exkluzivní řady, které se vám chystám představit.

Nabízíme tři řady italské dokonalosti, první věnovanou milovníkům lanýžů “LINEA TRUFFLEAT“, druhá věnovaná milovníkům kaviáru “LINEA CAVIAREAT“ a třetí pro milovníky vynikající italské kuchyně “LINEA UGOLINI".

  • Linka TRUFFLEAT – Místo setkání milovníků lanýžů: exkluzivní produkty na bázi lanýžů, 100% kvalita a opojné čerstvé lanýže prodávané po kilogramech. Naše společnost zasílá čerstvé lanýže prostřednictvím kurýra DHL, pečlivě zabalené v souladu s řetězcem čerstvosti. Označeno zárukou kvality a původu.
  • Linka CAVIAREAT – Místo setkání milovníků kaviáru: Náš výběr vysoce kvalitního kaviáru: kaviár Schrenkii Imperial, kaviár Royal Oscietra, kaviár Royal Baerii, kaviár Beluga Huso Huso, kaviár Huso Dauricus, kaviár Royal Kaluga. Prodáváme také příslušenství jako je perleťová lžička na kaviár.
  • Linka UGOLINI – Exkluzivní tradiční italské delikatesy: Široký sortiment 100% italských produktů, pečlivě vybraných na základě jejich kvality a jedinečných vlastností, připravených podle regionální tradice.

Naše katalogy a ceníky se spotřebitelskými cenami (pro VELKOOBCHOD jsou ceny na míru) si můžete prohlédnout stažením PDF v nízkém nebo vysokém rozlišení, klikněte na odkazy výše.

ROBERTO UGOLINI
ZAKLADATEL A GLOBÁLNÍ OBCHODNÍ ŘEDITEL

Koordinátorka: Ivana Durgarian email: globální@truffleat.com
Telefon: +393515111273
WhatsApp: +393515111273

Máte-li zájem o některý z produktů LuxurEat a chtěli byste projednat možný obchodní záměr, kontaktujte nás.