Pizza King pizza pec

60,00

Italská kamenná pec na pizzu, značka Pizza King
S tepelným deflektorem, autentické dřevěné slupky na pizzu
Domácí pizza hotová za pouhých 5 minut!
Vaření na žáruvzdorném kameni při konstantní teplotě
Tepelný deflektor 1200W: rovnoměrný rozptyl tepla
Nastavitelný termostat se světelnou kontrolkou
Časovač: 0-30 minut

K dispozici je 100

BEZPEČNÉ PLATBY
  • Proužek
  • Visa karta
  • MasterCard
  • American Express
  • Objevte kartu
  • PayPal
  • platit Apple
EAN: 0805698515870 COD: 5870 kategorie: Štítek: , ,

Pizza King Pizza Oven je autentický italský klenot pro milovníky pizzy, navržený tak, aby nabízel vynikající výkon a jedinečný zážitek z vaření. Tato trouba nese značku Pizza King a přichází s řadou funkcí, díky kterým je ideální volbou pro ty, kteří chtějí připravovat lahodnou pizzu v pohodlí svého domova.

Jedním z charakteristických rysů této trouby je její konstrukce ze žáruvzdorného kamene, která zaručuje rovnoměrné a křupavé vaření. Trouba vybavená tepelným deflektorem o výkonu 1200 W zajišťuje homogenní rozptyl tepla uvnitř a pomáhá vytvořit dokonale křupavý základ a dobře propečenou polevu.

Autentické dřevěné slupky na pizzu dodávané s troubou dodávají vašemu zážitku z pečení nádech tradice. S těmito lopatami snadno a přesně nasunete pizzu na pečicí kámen.

Díky nastavitelnému termostatu s kontrolkou můžete přesně ovládat a upravovat teplotu trouby podle vašich preferencí a konkrétních požadavků na přípravu pizzy. Integrovaný časovač s rozsahem 0-30 minut vám umožňuje nastavit požadovanou dobu vaření, abyste získali dokonale uvařenou a opečenou pizzu.

Velkým překvapením je, že Pizza King Pizza Oven umožňuje mít domácí pizzu za pouhých 5 minut! Jeho schopnost udržovat konstantní teplotu na žáruvzdorném kameni umožňuje získat úžasné výsledky v neuvěřitelně krátkém čase.

Stručně řečeno, Pizza King Pizza Oven je dokonalým společníkem pro milovníky pizzy, kteří hledají autentický a profesionální zážitek přímo ve své kuchyni. Díky kombinaci pokročilé technologie, vysoce kvalitních materiálů a italského designu je tato trouba připravena nabídnout vám křupavou a lahodnou gurmánskou pizzu v mžiku oka.

Jméno značky

Recensioni

Stále nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Pizza King pizza trouba”