Královský kaviár Baerii

43,20 - 1.480,00

Jikry Acipenser baerii se odebírají, když jsou starší 7 let a mají velikost částic přibližně 2,7 až 2,8 mm. Černé a šedé barvy. Kaviár Baerii má jemně kořeněnou a lehce oříškovou vůni s máslovým tónem, jeho textura se rozpouští v ústech a zanechává silné chuťové vjemy, zvýrazněné jemným procesem malossolského solení.

BEZPEČNÉ PLATBY
  • Proužek
  • Visa karta
  • MasterCard
  • American Express
  • Objevte kartu
  • PayPal
  • platit Apple
COD: N / A kategorie: Štítek: , , ,

Jikry Acipenser baerii, extrahované s pečlivou pozorností z jeseterů, kteří dosáhli zralosti více než 7 let, jsou jedinečnou kulinářskou pochoutkou. Každý krok výrobního procesu je mistrovsky proveden, aby byl zajištěn vynikající produkt.

Jikry této jikry se vyznačují jemnou granulometrií o průměru asi 2,7 až 2,8 mm. Jejich pravidelný tvar a jemná textura dodávají nádech vizuální elegance a zvou k mimořádnému chuťovému zážitku.

Barevná paleta tohoto srnce je skutečnou symfonií barev. Černé a šedé tóny se mísí v pozoruhodném kontrastu a zprostředkovávají pocit tajemna a sofistikovanosti. Každá perla je malým kulinářským klenotem, připraveným zaujmout oko i chuť svým nadčasovým kouzlem.

Vůně vycházející z této jikry je potěšením pro smysly. Lehká kořenitá vůně se snoubí s jemnými ořechovými tóny a vytváří harmonickou synergii, která jemně pohladí čich a ladně otevírá chuť k jídlu.

Textura této jikry je prostě boží. Jemně taje v ústech a uvolňuje explozi intenzivních a rafinovaných chutí. Chuťové vjemy se prolínají v příjemné hře a zanechávají nezapomenutelnou chuťovou stopu, která zve k další ochutnávce.

Tento kaviár Baerii, zpracovaný s dovedností a pozorností, nabízí jedinečný a nezapomenutelný kulinářský zážitek. Jeho máslový tón zahalí patro do objetí rozkoše a nabízí okamžik gastronomické extáze, kterou si můžete pomalu vychutnávat a oceňovat až do posledního soustu.

Metoda malossolského solení je dokonalým spojením pro zvýšení přirozené kvality této jikry. Jemné solení umožňuje vyniknout autentickým chutím, aniž by byly přemoženy, poskytuje dokonalou rovnováhu a lehkost na patře, která definuje skutečný kulinářský luxus.

Roe Acipenser baerii je mnohem více než pouhá ingredience, je to kulinářské umělecké dílo, které zahrnuje tradici a dokonalost. Dopřejte si potěšení ochutnat tuto pochoutku a obohatit svá jídla o fascinující kouzlo vzácného a nezapomenutelného produktu. Zažijte jedinečné kouzlo kaviáru Baerii a udělejte z každé zvláštní příležitosti nezapomenutelnou kulinářskou oslavu.

Datum expirace: 6 měsíců.

závaží N / A
Formát

30 g, 50 g, 100 g, 1000 XNUMX g

Jméno značky

HS kód

16043100

Sazba daně

22

Země původu

Itálie

Recensioni

Stále nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Royal Baerii Caviar”