Zobrazuji 11 výsledky

 • Bezlepkový krém a krém na bázi lanýžů Bianchetto 170 gr

  5,10

  Krém Cream and Bianchetto Lanýžový krém je perfektní směs parmezánu a lanýže. Vynikající chuť nejdůležitějšího ze sýrů, obohacená o vůni lanýžů. Vysoce kvalitní surovina italské kuchyně. Jednoduchý, ale cenný recept, krémový a ideální pro použití v různých přípravcích: omáčka na těstoviny nebo koření na rýži, náplň do plněných těstovin, ideální pro namazání na toastový chléb. Chytrý a elegantní dotek na vašem stole!

  Leggi tuttonačítání Fatto
 • Bezlepkový krém z černých lanýžů 180 gr

  5,40

  Black Lanýžový krém obohacuje stoly o chuť a vůni lanýžů. Jednoduchý, ale cenný recept, krémový a ideální pro použití v různých přípravcích: jako omáčka na těstoviny nebo jako koření do rýže, jako náplň do plněných těstovin, perfektní jako pomazánka na toastový chléb.

  Leggi tuttonačítání Fatto
 • Bezlepkový krém z artyčoků a černých letních lanýžů 170 gr

  11,70

  Artyčokový krém s 5 % černých letních lanýžů. Je ideální jako koření pro krutony a první chody.

  Aggiungi al carrellonačítání Fatto
 • Bezlepkový kečup a letní lanýž 90 gr

  8,15

  Kompaktní kečupový krém s 3 % černých letních lanýžů. Ideální k dochucení masa, studené kuchyně, vařeného masa, salátů.

  Aggiungi al carrellonačítání Fatto
 • Extra panenský olivový olej s bílým lanýžem

  5,46 - 8,97

  Koření s příchutí bílého lanýže na bázi extra panenského olivového oleje. Je ideální jako koření do krutonů a náplní do předkrmů, prvního a druhého chodu, omelety a v každém případě jako základ všech jídel s lanýži.

  zvolitnačítání Fatto
 • Extra panenský olivový olej s černým lanýžem

  5,13 - 8,70

  Koření s příchutí černého lanýže na bázi extra panenského olivového oleje. Je ideální jako koření do krutonů a náplní do předkrmů, prvního a druhého chodu, omelety a v každém případě jako základ všech jídel s lanýži.

  zvolitnačítání Fatto
 • Bezlepkové pesto z černých lanýžů 180g

  4,56

  Pesto s černým lanýžem se zrodilo z myšlenky obohatit naše klasické janovské pesto o jednu z nejcennějších ingrediencí na zemi: černý lanýž. Jednoduchost a elegance, které se spojily v jedinečné receptuře, z něj dělají jemný produkt. Ideální pro předkrmy, ale také pro první chody, trofie, noky a… proč ne? S jednoduchým pyré. Lanýžem a pestem obohatíte i ten nejjednodušší pokrm.

  Aggiungi al carrellonačítání Fatto
 • Letní lanýžové pistáciové pesto 190 gr

  10,20

  Koření na bázi pistáciového pesta s letním lanýžem.

  Aggiungi al carrellonačítání Fatto
 • Lanýžová omáčka, bezlepková omáčka z černých lanýžů 180 gr

  5,40

  Chcete-li ve svých pokrmech ukázat eleganci, aniž byste se vzdali přirozenosti a chuti jednoduchých věcí, vyzkoušejte naši omáčku z černého lanýže, která je královnou omáček „hotových“. Připravuje se s černým lanýžem a je ideální kombinovat s jednoduchými pokrmy, jako jsou vaječné těstoviny, smažená vejce a syrové maso. Ideální kombinace chuti a preciznosti.

  Aggiungi al carrellonačítání Fatto
 • Bezlepková omáčka z černých lanýžů 180 gr

  3,54

  Omáčka z černých lanýžů je červená omáčka vyrobená z rajčatové dřeně v kombinaci s chutí černého lanýže. Voňavá omáčka, která elegantně oblékne každou přípravu.

  Aggiungi al carrellonačítání Fatto
 • Celý letní lanýž 25 gr

  15,00

  Černý letní lanýž ve skleněné nádobě. Ideální pro dokončování pokrmů a předkrmů. Jako koření použijte také konzervační tekutinu, která se nachází uvnitř sklenice.

  Leggi tuttonačítání Fatto