Bezlepkový krém z artyčoků a černých letních lanýžů 170 gr

11,70

Artyčokový krém s 5 % černých letních lanýžů. Je ideální jako koření pro krutony a první chody.

K dispozici je 40

BEZPEČNÉ PLATBY
  • Proužek
  • Visa karta
  • MasterCard
  • American Express
  • Objevte kartu
  • PayPal
  • platit Apple
EAN: 8388776819296 COD: 9296 kategorie: Štítek: , , , , , ,

Náš artyčokový krém s 5 % černých letních lanýžů je lahodný a rafinovaný kulinářský přípravek, ideální pro obohacení vašich pokrmů o kombinaci jedinečných a lahodných chutí. Tento krém byl dovedně vytvořen, aby vám nabídl neodolatelnou kombinaci jemnosti artyčoků a vzácnosti černého letního lanýže.

Artyčoky, které jsou ve smetaně zastoupeny 65 %, jsou pečlivě vybírány, aby byla zajištěna maximální kvalita a chuť. Tato zelenina s jemnou chutí a sametovou texturou se snoubí s černým letním lanýžem v nebývalé harmonii chutí. Extra panenský olivový olej, pečlivě vybraný, je složkou, která dodává krému příjemnou jemnost a nádech autenticity. Černý letní lanýž, přítomný v 5 %, dodává smetaně obklopující aroma a jedinečnou chuť a obohacuje každé jídlo svou jemností. Sůl, petržel a pepř doplňují tento recept, zvýrazňují chuť a komplexnost chutí, zatímco přírodní aroma podtrhuje jemnost a eleganci krému.

Výrobek neobsahuje GMO, což zaručuje pravou a autentickou smetanu, respektující kulinářské tradice a vědomý výběr potravin.

Složení: Artyčoky 65%, extra panenský olivový olej, letní lanýž 5% (Tuber aestivum Vitt.), sůl, aroma, petržel, pepř. Výrobek neobsahuje GMO.

Datum expirace: 36 měsíců.

Způsob použití: Pro maximální využití kvalit produktu se doporučuje použít množství 35/40 g produktu na osobu a orestovat spolu s těstovinami přímo na pánvi. Pokud chcete, přidejte parmazán. Je ideální jako koření pro krutony a první chody.

Organoleptické vlastnosti: Konzistence: jemnozrnná Barva: krémová se sklonem ke žluté Vůně: typická pro produkt, intenzivní s lanýži Chuť: typická a příjemná Konzistence: kompaktní a hutná Stav: pevný

Alergeny: Výrobek neobsahuje alergenní látky ani výrobky obsahující takové složky. Během sběru, přepravy a zpracování produkt nepodléhá žádnému riziku křížové kontaminace. Bezlepkový.

Primární balení: Skleněná nádoba + pocínovaný uzávěr.

Nutriční hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 1141 kJ / 277 kcal Tuky: 28,1 g z toho nasycené mastné kyseliny 3,9 g Sacharidy: 2,2 g z toho cukry 1,2 g Bílkoviny: 1,8 g

závaží 0,170 kg
Jméno značky

Sazba daně

10

Recensioni

Stále nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Bezlepkový krém z artyčoků a černých letních lanýžů 170 gr”